SİMGE

3.11.2015
Dünyaca ünlü Alman Dr.Stefan Lipp, Swiss Otel’de düzenlenen etkinlikte İsviçre Teoxane Laboratuvarlarında geliştirilen Teosyal Göz Altı Işık Dolgusu’nu tanıttı ve uygulama yöntemlerini hekimlere anlattı.

14.12.2015
“Teosyal Dinamik Dolgu & Kadavra Workshop” toplantımızda canlı dokuda dolgu uygulamalarının yanı sıra kadavra üzerinde cilt altı anatomik yapı ve dolgunun bu bölgedeki davranışını görmeniz için bir çalışma yaptık. İlk eğitimimiz İstanbul Üniversitesi Anatomi Anabilim Dalı ile Op. Dr. PatrickTrevidic ve Dr. Hassan Galadari’nin katılımıyla gerçekleşti.

01.02.2016
‘Bütünsel Yüz Yaklaşımı’ konusundaki trendleri paylaşmak üzere ünlü Alman Dr. Stefan Lipp, KKTC’ye geldi. Dr. Stefan Lipp ile Kıbrıslı doktorların katılımıyla workshop gerçekleştirildi.

27.10.2017
Türkiye’de ilk kez uluslararası yerli yabancı 650 estetik ve medikal doktorun katılımıyla gerçekleştirdiği “TED Turkey Teoxane Expert Day” yapıldı. Dr. Hassan Galadari, Plastik Cerrah Op. Dr. Nabila Azib, Op. Dr. Patrick Trevidic’in yanı sıra Dr. Hakan Erbil, Dr. Mustafa Karataş, Dr. Başar Kaya, Dr. Erol Koç, Dr. İsmail Küçüker, Dr. Kırdar Güney ve Dr. Semih Gök konuşmacı oldu.

20.01.2018
DUSEK Dermatoloji uzmanları için “Anatomi ve Fresh Kadavra Üzerinde Uygulamalı Kozmetik ve Tıbbi Estetik Kursu”, Ankara TOBB Anatomi Laboratuvarında Prof. Dr. Patrick Trevidic Başkanlığı’nda yapıldı.

15.9.2018
“Kadavra ile Yüz Anatomisinin Temelleri ve Dolgu Uygulama Çalışması”nın ikincisini Prof. Dr. Patrick Trevidic Başkanlığı’nda, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anatomi salonunda yapıldı.

05.10.2018

“Yüzün Alt 1/3 ‘ün Anatomisi ve Komplikasyonları” konusunda Türk doktorlara eğitim vermek üzere ünlü Fransız Dr. Philippe Kestemont’u Türk doktorlarla buluştu

03.09.2018

Klinik yöneten ve işletmekte olan hekimlere yönelik olarak işletmelerini daha verimli hale getirmelerine destek olan “Klinik Yönetimi ve Stratejik Prensipleri” programı ilki St.Regis Otel’de gerçekleştirildi.

01.11.2018
“Mezoterapide Güncel Uygulamalar ve Yüz Rejuvenasyonu” içerikli toplantı Dr. Herve Padey’in anlatımıyla gerçekleştirildi. Dr. Padey, deneyimlerini Türk doktorlar ile paylaştı.

9.02.2019
Prof.Dr. Patrcik Trévidic ve Doc.Dr. A.Hakan Erbil’in üstlenmiş olduğu ve Türk Dermatoloji Derneği ile birlikte 3.Kadavra ile Yüz Anatomisi ve Dolgu Uygulamaları Workshop programı TOBB ETÜ Tıp Fakültesi’nde yapıldı.

18.02.2019
Radisson Blu Hotel Ataşehir’de 3.Klinik Yönetimi ve Stratejik Prensipleri programının üçüncüsü gerçekleştirildi. Katılan hekimlere eğitimler verildi.

04.03.2019
Klinik yöneten ve işletmekte olan hekimlere yönelik olarak işletmelerini daha verimli hale getirmelerine destek olan “Klinik Yönetimi ve Stratejik Prensipleri” programının dördüncüsü Hilton Doubletree Otel’de gerçekleştirildi.

26.02.2019
Dr.Mustafa Karataş Kliniğinde Klinik Yönetimi Eğitimi gerçekleştirildi

13.04.2019
İzmir de 5. Klinik Yönetimi Eğitimi gerçekleştirildi. Katılan hekimlere eğitimler verildi.

14.01.2019
St.Regis Hotel Nişantaşı’nda 2.Klinik Yönetimi ve Stratejik Prensipleri programı gerçekleştirildi. Katılan hekimlere eğitimler verildi.

06.07.2019
Türkiye’de medikal estetik ve dermokozmetik alanlarda dünya markalarını, devrimsel yenilikleri ile buluşturan Seltek, Koç Üniversitesi Hastanesi’nde Teoxane İsviçre Medikal Direktörü Dr. Patrcik Trévidic’in liderliğinde SİMGE çatısı altında “6. Uluslararası Kadavra Workshop Programı” gerçekleştirdi. Programa yurt dışından ve Türkiye’den davetli hekimler katılım sağladı.

06-09.07.2019
Polonezköy Village Park’da Seltek Estetik olarak Eğitim Kampımızı gerçekleştirdik. 4 gün boyunca yoğun bir program içinde hem eğlendik hem de öğrenmenin tadını çıkardık. Hizmet vermekte olduğumuz klinik ve hekimlerimize daha fazla değer katmak üzere, kendimizi yeni bilgiler ile güncellediğimiz, zor parkularda, ekip olarak zorluklarla mücadele ederken aynı zamanda, sektörel yeniliklerle bakış açımızı zenginleştirmeyi de ihmal etmedik. Eğitim kampımızı, çok değerli katkılarıyla destekleyen Dr.Tolunay Zeybekler, Revitacare’den Dr.Dana Rizek ve Teoxane’dan Nazila Zoulfaghari’nin teşekkürlerimizi sunarız.

20-21.06.2019
Swiss Hotel de Stefan Lipp tarafından gerçekleştirilen dolgu uygulamaları workshop.

26.09.2019
Seltek simge çatısı altında bugün İzmir’de bir eğitimimizi daha tamamladık. Sektöre eğitim desteği sunmaya devam ediyoruz. Gösterilen yoğun ilgi için teşekkür ederiz.